O nas

GES SOKRATES

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa SOKRATES jest z Państwem już od 2007 roku. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie status wiarygodnego partnera placówek edukacyjnych.
Nasz zespół to grupa wyjątkowych ludzi - pasjonatów, którzy chcą się dzielić z innymi swoim potencjałem, doświadczeniem i sukcesami. Są wśród nas psycholodzy, pedagodzy, dyrektorzy placówek oświatowych, coache, mediatorzy, wykładowcy uczelni, doradcy metodyczni, nauczyciele oraz eksperci prawa.

15 lat doświadczenia

Zajmujemy się doskonaleniem oraz wspomaganiem dyrektorów i nauczycieli od ponad 15 lat!

Akredytacja MEiN

GES SOKRATES otrzymał pełną akredytację od śląskiego kuratora oświaty 31 sierpnia 2019 r. 

Specjalizujemy się w szkoleniach dla rad pedagogicznych, doskonaleniu zawodowemu dyrektorów placówek oświatowych, a także w procesowym wspomaganiu i diagnozowaniu pracy szkół i przedszkoli. Chętnie, na zaproszenie szkoły lub przedszkola, lub innego typu placówki przeprowadzamy tzw. audyt w ustalonym zakresie tematycznym, a następnie zaproponujemy działania wspierające, które placówka będzie mogła wdrożyć pod naszą opieką lub samodzielnie.

Od 2010 roku systematycznie i z dużym powodzeniem pomagamy placówkom przygotować się do kontroli. Jesteśmy współtwórcą Śląskiej Szkoły Ćwiczeń, partnerem w projektach unijnych, a także realizatorem grantów udzielanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. Od 2021 roku wdrażamy Projekt SZKOŁA 4.0 - Kuźnia Liderów Współczesnej Edukacji, którego celem jest przeprowadzenie społeczności szkolnej lub przedszkolnej przez transformację w tym m.in. transformację cyfrową. Od 4 lat polscy nauczyciele regularnie rozwijają i doskonalą KOMPETENCJE 4.0 w ramach proponowanych przez nas form doskonalenia.

Certyfikat ISO:

Partnerzy GES SOKRATES: